Kojce dla psów

Kojce dla psów firmy Stalmex zapewnią komfort Państwa pupilom. Wielu posiadaczy psów spotyka się z sytuacją, w której niezbędne jest odizolowanie czworonożnego pupila od innych osób lub też zwierząt. Właściciele mieszkający w domach z podwórkiem czy ogrodem wiedzą doskonale o tym, że kojec dla psa jest w takich warunkach rzeczą po prostu niezbędną. Pojawia się jednak pytanie, jak wybrać kojec zapewniający najlepsze warunki zwierzęciu?

 

Kojce dla psów

Kojce dla psów produkujemy w różnych wymiarach, jednym z głównych kryteriów wyboru powinny być gabaryty czworonoga. Kojec musi być na tyle przestronny, aby zwierzę mogło w nim swobodnie chodzić, co jest ważne zwłaszcza w sytuacji, kiedy wiadomo, że spędzi tam większość swojego czasu. Kolejne kryterium to rodzaj materiału, z jakiego wykonane jest schronienie. Kojce mogą być zrobione w całości z profila, blachy ocynkowanej a także elementów mieszanych.  Należy dopasować rodzaj materiałów do warunków, w jakich będzie stać kojec – czy będzie to otwarty teren, czy osłonięty, czy na cały rok, czy tylko na cieplejsze miesiące. Jeżeli np. pies będzie przebywać w kojcu tylko w okresie wakacji, można spokojnie zakupić kojec wykonany z  profila. Jeżeli natomiast zwierze będzie spędzać w nim czas także w deszczowych i chłodniejszych miesiącach, wówczas niezbędne jest wypełnienie ścian blachą, która osłoni psa od deszczu i wiatru.

Kojce dla psów firmy STALMEX

Wykonujemy kojce dla psów z profila zamkniętych 15×15 malowanych farbą nawierzchniową w kolorze wybranym przy zamówieniu (brązowym, grafitowym, szarym, zielonym).

Konstrukcja kojca zapewnia bezpieczeństwo a co za tym idzie prawidłowy rozwój psa. Kojce są skręcane śrubami co ułatwia łatwy montaż oraz rozebranie konstrukcji i przewiezienie w inne miejsce. Wielkość kojca należy dopasować do wielkości psa.

Standardowy wymiar kojca produkowanego przez naszą firmę ma 3 metry szerokość oraz 2 metry długość, spad dachu do tyłu, wysokość przodu 1,7 metra, tył 1,5 metra furtka z ryglem poprzeczki z ceownika 80 całość skręcana śrubami 10, blacha dachowa trapez T14 konstrukcja w kolorze np. brązowym.

Opcje dodatkowe na indywidualne zamówienie (za dopłatą): podłoga, dach kojca z blachy w kolorze, obrotowe uchwyty na miski możliwość wykonania innego wymiaru kojca.

Cena kojca uzależniona jest od jego rozmiaru.