Garaże blaszane

Garaże blaszane oferowane przez firmę STALMEX wykonane są z wysokiej jakości ocynkowanej stali. Szeroki asortyment blaszanych garaży różniących się funkcjonalnością sprawia, że każdy z naszych klientów znajdzie coś dla siebie. Ze względu na wymiary garaży podzieliliśmy naszą ofertę na:

  • garaże blaszane STANDARDOWE
  • garaże blaszane NIESTANDARDOWE

Garaż blaszany standardowy:

Garaż blaszany standardWymiary: szerokość 3 metry (2,95 metra), długość 5 metrów   (4,98 metra), wysokość: przód 2,10 metra, tył 1,90 metra spad dachu do tyłu drzwi dwuskrzydłowe – światło wjazdu 2 metry metalowa konstrukcja pomalowana jest farbą podkładową, do której przynitowana jest blacha ocynk trapez T7 na dachu jest blacha ocynk trapez T14 wzmocnione poprzeczki dachowe.

Garaż blaszany niestandardowy:

Garaż blaszany nietypowyWymiary garażu, spad dachu,rodzaj drzwi są dowolnie wybierane przez klienta.

Dodatkowe opcje garaży: brama  uchylna, otwory okienne nawet z okiennicami, dodatkowe małe drzwi umieszczone z przodu, po boku lub z tyłu garażu dach (rodzaje dachu do wyboru).

Wykonywane przez nas konstrukcje o niestandardowych, dużych gabarytach wzmacniamy dodatkowo profilami zamkniętymi, przez co gotowy garaż blaszany jest stabilny i solidny. Maksymalne rozmiary produkowanych przez nas garaży blaszanych ustalamy telefonicznie lub poprzez e-mail.

Przykłady gotowych garaży blaszanych

Więcej zdjęć naszych garaży znajdą Państwo na naszych aukcjach allegro.

Dlaczego garaż blaszany, a nie murowany?

Głównym powodem przemawiającym za wyborem garażu blaszanego zamiast tradycyjnego jest jego mobilność – gdy zdarzy się zmiana miejsca zamieszkania, garaż tego typu da się łatwo przetransportować. W przypadku murowanego są tylko dwie opcje – rozbiórka lub sprzedaż (a tu nie zawsze znajdzie się chętny nabywca).

Blaszane garaże firmy STALMEX

Z garażu blaszanego produkowanego przez firmę STALMEX można korzystać na wiele sposobów.  Oprócz tradycyjnego wykorzystania nasze garaże równie dobrze sprawdzają się jako schowki budowlane, magazyny, wiaty, warsztaty do majsterkowania. Przygotowanie konstrukcji indywidualnie pod zamówienie klienta sprawia, że gotowy garaż można dowolnie zagospodarować np. dodając półki. Niewygórowana cena, duże możliwości zastosowań oraz solidność wykonania, stabilność, łatwość montażu i demontażu to cechy oferowanych przez nas gotowych garaży blaszanych. Zapraszamy na nasze aukcje allegro lub osobisty kontakt telefoniczny i mailowy. Wyjaśnimy wszystkie kwestie dotyczące garaży oraz pomożemy wybrać model spełniający Państwa oczekiwania.