Domki ogrodowe

Blaszane domki ogrodowe stanowią nieodłączne wyposażenie działek oraz przydomowych  ogródków. Są one idealną alternatywę dla tradycyjnych altan. Z roku na rok ich popularność rośnie. Domki ogrodowe produkowane przez firmę STALMEX są solidne, trwałe oraz uniwersalne. Dzięki prostej konstrukcji nasze domki można łatwo zdemontować, przewieźć oraz ponownie złożyć w innym miejscu.  Szeroki wybór kolorystyczny od ocynkowanej stali po imitujący drewno lakier pozwala zaadoptować nasze domki ogrodowe w każdym otoczeniu. Najpopularniejszy  kolor domku ogrodowego to  zielony, który pięknie wkomponuje się w otoczenie roślin naszego ogrodu.

Zawsze jest dobry moment ,by pomyśleć o domku na narzędzia w naszym ogrodzie. W ten sposób uporządkujemy ogród i przechowamy nasze narzędzia do następnego sezonu. Blaszane domki ogrodowe są odporne na korozje, dlatego nie wymagają co sezonowych konserwacji. Wysokiej jakości ocynkowana blacha oraz impregnaty pozwolą Państwu cieszyć się oferowanymi przez firmę STALMEX domkami ogrodowymi przez wiele lat.

Domek ogrodowy jest zarówno dobrym miejscem przechowywania narzędzi, wypoczynku i przygotowywania posiłków. Wyposażenie wnętrza domku ogrodowego zależy od naszych potrzeb. Możemy przechowywać w nim drobne przedmioty grill, wąż do podlewania ogrodu, piłę do cięcia drewna , odkurzacz ogrodowy oraz inne  narzędzia ogrodnicze: sekator , łopata, , szypa, grabie, taczki, sprzęt do zrywania owoców, maszyny , specjalistyczne  urządzenia ogrodowe , sprzęt rekreacyjno-sportowy, farby, impregnaty, środki ochrony roślin, nawozy, i wiele innych bardzo przydatnych sprzętów i narzędzi na działce. Dla usprawnienia i zachowania porządku wewnątrz  na ścianach warto zawiesić półki. Nasze domki ogrodowe są zabezpieczone zamkiem co sprawia, że pozostawione w nich rzeczy są bezpieczne.

Nowość! Blacha domku ogrodowego struktura drewna: kolor złoty dąb  

Domki ogrodowe firmy STALMEX

Domki ogrodowe

TRWAŁOŚĆ, SOLIDNOŚĆ, WYSOKA JAKOŚĆ – to wyróżnia nasze domki.

Domki ogrodowe firmy STALMEX to gwarancja trwałości i najwyższej jakości wykonania. Dzięki zastosowaniu przy produkcji ocynkowanej blachy będą się Państwo mogli nimi cieszyć przez długi czas. Wszystkie nasze metalowe domki ogrodowe wykonujemy pod indywidualne wymagania klienta. Zapraszamy do kontaktu. Zdjęcia wszystkich naszych domków znajdą Państwo na naszych aukcjach allegro.