Bramy garażowe

Produkujemy bramy garażowe na każdy wymiar. Jesteśmy producentem,więc możemy wykonać bramę idealnie dopasowaną do otworu w Twoim garażu. 

W naszej ofercie znajdą Państwo bramy garażowe:

UCHYLNE BRAMY GARAŻOWE

Futryna bramy oraz skrzydło wykonane jest z profila zamkniętego ocynkowanego. Podstawową ich zaletą jest prosta stabilna i trwała  konstrukcja, która gwarantuje cichą i sprawną pracę. Odpowiednio dobrane ramiona i prowadnice, a także zastosowane w mechanizmie bramy sprężyny  oraz samoregulujące rolki zapewniają płynny  ruch bramy garażowej przy otwieraniu i zamykaniu.

DWUSKRZYDŁOWE BRAMY GARAŻOWE

To tradycyjne zamknięcie garaży, magazynów oraz pomieszczeń gospodarczych. Bramy garażowe można stosować nawet w wysokich pomieszczeniach. Prosta konstrukcja bram garażowych dwuskrzydłowych umożliwia ich cichą i bezawaryjną pracę. Wszystkie bramy garażowe mogą być ocieplone .Po wybraniu tej opcji w bramie zostaną zamontowane dodatkowe materiały uszczelniające. Od wewnątrz białe panele PCV a w środku jako wypełnienie styropian o grubości 20 milimetrów. Do wykonywanych przez nas bram garażowych możemy również dodatkowo zamontować małe drzwi, dzięki którym nie trzeba otwierać całego skrzydła, aby wejść do środka oraz okna.

Przykładowe realizacje bram garażowych

Materiałem nawierzchniowym  pokrywającym skrzydło bramy od zewnątrz jest blacha trapezowa w różnych kolorach, umożliwia to dopasowanie koloru bramy do elewacji budynku czy koloru dachu. Każdy kolor blachy bramy garażowej wybranej przez Państwa można zrobić pionowo lub poziomo.